Fakultet za umetnost i dizajn Megatrend Univerziteta u saradnji sa italijanskim Univerzitetom Politecnico di Milano, organizovaće u julu mesecu dizajn radionicu pod nazivom „WATERLIVING KIDS“, koja će postaviti pred svoje učesnike izazov kreiranja inovativnih rešenja za rekreaciju i edukaciju na vodi. Posebna tema ovogodišnje WATERLIVING radionice biće sadržaji na vodi namenjeni deci.

Troje profesora i 24 studenata vodećeg italijanskog univerziteta za arhitekturu i dizajn boraviće u Beogradu u periodu od 9. do 16. jula i tom prilikom pokušaće da daju svoj odgovor na potrebu da se rečne obale Beograda prilagode zahtevima savremenog života.

Studenti odseka ID i Unutrašnja arhitektura pozvani su da se prijave za učešće na radionici. Prijava će se vršiti mailom, na adresu imangov@megatrend.edu.rs ili ivan.mangov@gmail.com – do 4. jula 2012.

Waterliving-KIDS