Letnji semestar 2017/18.

Pozivaju se zainteresovani studenti Fakulteta za umetnost i dizajn da se prijave za redovan program mobilnosti koji Fakultet ostvaruje sa Politehnikom u Milanu. Program mobilnosti obuhvata jednosemestralni boravak na ovoj visokoškolskoj ustanovi, a u okviru redovne školarine na Fakultetu za umetnost i dizajn. Studenti prema ugovoru o saradnji ne plaćaju školarinu na Politehniku u Milanu, ali sve ostale troškove (put, smeštaj, hrana, osiguranje, troškovi života, itd.) snose sami. Studenti su u obavezi da na ovoj instituciji slušaju i polažu predmete u ukupnom zbiru od 30 ESPB. Položeni ispiti se po povratku priznaju na Fakultetu za umetnost i dizajn.

Prijave je potrebno poslati do petka, 01.12.2017. na imejl adresu erasmus@naisbitt.edu.rs

Prijava obuhvata:

• Motivaciono pismo
  • Listing o položenim ispitima i ostvarenom uspehu u toku studija
  • Lične podatke (ime i prezime, kontakt telefon, imejl adresu, godinu studija, modul)