Poštovani,

kao ovogodišnja članica tima Vizionar, javljam se u ime eSTUDENTa, najveće Hrvatske studentske udruge.

Vizionar je studentsko natjecanje u izradi vizualnih rješenja. Ideja natjecanja je pružiti studentima priliku da svoje znanje i vještine iskažu u rješavanju projektnog zadatka, povezati talentirane i ambiciozne studente s budućim poslodavcima te im pružiti mogućnost izrade vlastitog kreativnog rješenja za zadani caseVeć sedmu godinu zaredom uspješno surađujemo s renomiranim hrvatskim marketinškim agencijama i stručnjacima iz područja dizajna i umjetnosti.

Ove godine bismo voljeli približiti natjecanje i vašim studentima. Povodom toga željeli bismo Vas zamoliti da natjecanje Vizionar objavite na stranicama vašeg fakulteta, kako bi se vaši studenti mogli informirati o projektu Vizionar. Ako ste zainteresirani, kada bude potrebno, voljeli bismo Vam poslati svoje promo-materijale i održati štandiranje na Vašem fakultetu.

Ovogodišnja tema natjecanja je branding. U prilogu Vam šaljem kratku prezentaciju u kojoj se nalaze najvažniji podaci o samom projektu, te timeline projekta. Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja, stojim Vam na raspolaganju. Bili bismo Vam zahvalni ako biste mogli poslati odgovor u roku od tjedan dana.

Samom prijavom počinje prva faza natjecanja – studenti samostalno kod kuće izrađuju rješenje, uz pomoć mentora kojeg mogu i ne moraju imati (biraju ga sami). Vizionar u sklopu natjecanja nudi online konzultacije sa stručnjacima, no tome će sami natjecatelji biti više obaviješteni ako se odluče prijaviti. Kada razrade ideju i prijavu za case, šalju je nama te ulaze u drugu fazu natjecanja – stručni žiri ocjenjuje i bira po 5 finalista za dva slučaja. U slučaju da studenti prođu do finala, imaju šansu predstaviti svoj projekt preko Skype-a iz Beograda ili doći u Zagreb te napraviti to osobno. Ponavljam, tehničke detalje rješava organizacijski tim!

PRILOZI:

Vizionar_Prezentacija_2019_eng