U upravo izašlom broju  The Review of of International Affairs  1158-1159 (april-septembar 2015), objavljen je originalni naučni rad profesora našeg Univerziteta dr Vladimira Prvulovića, pod naslovom “The Beginning of Economic diplomacy in Serbia” (Počeci ekonomske diplomatije u Srbiji).

Ovaj časopis,koji na engleskom jeziku izdaje Institut za međunarodnu politiku i privredu iz Beograda ,se široko distribuira u zemlji i svetu: diplomatskim predstavništvima, inostranim novinskim agencijama, novinama  i TV stanicama, vladinim telima i ministarstvima, vojnim institucijama i političkim partijama, univerzitetima, naučnim institutima i bibliotekama, izdavačkim kućama, privrednim komorama, globalnim i regionalnim organizacijama i integracijama (UN, EU, OSCE, Savet Evrope I dr.), kao i istaknutim ličnostima iz sveta nauke i politike.