U okviru takmičarskog dela projekta Fashion incubator, na 39. beogradskom Fashion week-u, studentkinja IV godine modnog dizajna, Nevena Ivanović, osvojila je prvo mesto na konkursu B-future.

Nagradu za najuspešnije dizajnersko rešenje konkursa, kao I nagradu za afirmaciju mladih modnih dizajnera “Textil Young Designer Aword”, ravnopravno je podelila sa jos dve učesnice, dok je samostalno osvojila nagradu “Bazart” koju dodeljuje modni magazin Bazar, za autentičan modni izraz i istraživački pristup modi.

Osim Nevene Ivanović, na konkursu B-future Belgrade Fashion Week-a , učestvovalo je više studenata modnog dizajna Fakulteta za umetnost i duzajn, a u užem izboru, na polufinalnoj reviji , svoje modele su prikazale i studentkinje III godine: Nada Stevanović, Melanija Vasić, Nevena Krivokapić i Jovana Bogosavljević.